

| Parameter | Value |
|---|---|
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 90 kΩ |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Bulk |
| RoHS | Compliant |
| Frequency | 32.768 kHz |
| Frequency Tolerance | 20 ppm |
| Load Capacitance | 12.5 pF |
| Max Supply Current | |
| Drive Level | 100 nW |
| Operating Mode | Fundamental |
Stock: 3430
Distributors
pcbx
Unit Price$0.21562
Ext.Price$0.21562
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.21562 | $0.21562 |
| 10 | $0.19152 | $1.91520 |
| 50 | $0.17011 | $8.50550 |
| 100 | $0.14742 | $14.74200 |
| 500 | $0.12775 | $63.87500 |
| 1000 | $0.12277 | $122.77000 |
| 3000 | $0.11799 | $353.97000 |
| 5000 | $0.11133 | $556.65000 |
